Příprava na STK

Mechanika

Straší Vás blížící se STK? Máte špatný pocit ze stavu vašeho vozidla? Nechce se Vám riskovat nebo hledat řešení různých problémů s STK spojenými? číst ...


Diagnostika vozidel

Elektronika

Mezi další diagnostická zařízení, která nám zefektivňují činnost, patří například diagnostika VW Group, VAG-COM, PSA pro Citroen, Peugeot, Renault a další pro BMW, Mercedes atd. číst ...Mechanika

Martin Horný
telefon: 777 044 474
mail: mechanika@autoservis-most.cz


Elektronika

Jan Prošek
telefon: 732 636 606
mail: elektronika@autoservis-most.cz


Opravy elektronických systémů

Jsme velmi hrdí na naše možnosti na poli diagnostiky vozidel.Náší devízou je kvalitní vybavení měřících přístrojů značkové kvality, kterou na rozdíl od jiných servisů umíme i použít při zkvalitňování služeb našim klientům. Opravy elektronických systémů vozidel jsou naší specializací. Mezi zajímavé činnosti patří chiptuning, zjištění kódů imobilizérů, odstranění filtrů pevných částic nebo opravy vyvíječů pro xenony a mnoho dalších. Jako výčet našich činností si prohlédněte menu v této sekci stránek, kde může zjistit některé podrobnosti.

Jako jedni z prvních jsme pracovali se systémem BOSH KTS 570, který slouží ke komplexní diagnostice dnes již většiny vozidel. Tento systém umožňuje například zjištění a odstranění závad elektronických systémů řízení motorů, ale také ABS, ASR, EPS a dalších.

Diagnostika vozidel

Mezi další diagnostická zařízení, která nám zefektivňují činnost, patří například diagnostika VW Group, VAG-COM, PSA pro Citroen, Peugeot, Renault a další pro BMW, Mercedes atd. Průběžně rozšiřujeme a modernizujeme náš diagnostický hardware i software, a tak se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv problémem.
© 2009 Autoservis Most
xhtml valid, css 2.1 valid, seo
webdesign by Rich