Příprava na STK

Mechanika

Straší Vás blížící se STK? Máte špatný pocit ze stavu vašeho vozidla? Nechce se Vám riskovat nebo hledat řešení různých problémů s STK spojenými? číst ...


Diagnostika vozidel

Elektronika

Mezi další diagnostická zařízení, která nám zefektivňují činnost, patří například diagnostika VW Group, VAG-COM, PSA pro Citroen, Peugeot, Renault a další pro BMW, Mercedes atd. číst ...Mechanika

Martin Horný
telefon: 777 044 474
mail: mechanika@autoservis-most.cz


Elektronika

Jan Prošek
telefon: 732 636 606
mail: elektronika@autoservis-most.cz


Historie Autoservisu Most

Vítejte, jsme rádi, že se o nás zajímáte a zavítali jste na tuto stranu. Nechte nás, ať Vám prezentujeme náš autoservis jako konstantu a zároveň proměnnou v historii. Konstantu proto, že s vámi jsme již delší dobu a do budoucna rozhodně hodláme zůstat. Proměnnou proto, že nehodláme v čase jen stagnovat, ale především růst.

Náš autoservis vznikl jako sdružení dvou podnikatelů, kteří se rozhodli společně podnikat a vytvořit moderní servis, který nabídne kompletní sortiment služeb. Vznikl spojením složek „mechaniky“ a „elektroniky“, mezi které lze rozdělit naše činnosti. Pod mechaniku lze zahrnout klasické servisní činnosti jako opravy motorů, výměnu oleje, přípravu na STK atd. a pod elektroniku další pole působnosti jako opravy přístrojových desek, řídících jednotek, chiptuning atd.

Autoservis most jako takový vznikl při spojení těchto 2 částí servisu a přesídlení z původních prostor ve Velebudicích na naše současné stanoviště, kterým jsou Čepirohy. Zde Vám můžeme poskytnout lepší služby v novém areálu, který nám také umožnil zvýšit kapacitu práce. V novém objektu jsme od roku 2007 od kdy probíhá rekonstrukce, při které mnoho činností probíhá i svépomocí, na což jsme i hrdí. Své služby v novém objektu poskytujeme již od roku 2008 i přes stálé úpravy, a to na 101%.

Sám areál obsahuje 3 budovy a 2 prostory k parkování vozů (parkoviště pro zákazníky a hlídané parkoviště pro vozy v servisu). Hlavní budovy (dílna a administrativní budova) jsou plně zrekonstruovány a v provozu. Dílna, mající plochu 225 m, je moderně vybavena a dbáme ne jen na kvalitu servisu, ale také na pohodlí lidí, protože zde je instalováno podlahové topení, ke kterému bude připojeno tepelné čerpadlo. Společně se zateplením budov hodláme dosáhnout nízké energetické náročnosti a můžeme prohlásit, že „myslíme zeleně“. Administrativní budova o ploše 370 m obsahuje krom elektrodílny, také společenskou místnost a kancelář, kde Vás velmi rádi uvítáme. Poslední budovou v areálu je sklad, který právě rekonstruujeme.

Fotografie servisu

Prohlédněte si některé fotografie, které jsme pro vás vybrali, a kde můžete vidět rekonstrukci nebo některé z částí servisu.

Budoucí dílna – začátek rekonstrukce Dílna – základ podlahy s podlahovým topením Dílna – dodělávání podlahy

Předchozí tři obrázky ukazují velký kus práce, který jsme odvedli na dílenské hale, kde bylo potřeba velké množství betonu na podlahu. Na dolních fotografiích můžete vidět interiér administrativní budovy (kancelář, společenská místnost) a pohled na areál z parkoviště pro zákazníky.

Kancelář Společenská místnost Areál autoservisu z parkoviště pro zákazníky
© 2009 Autoservis Most
xhtml valid, css 2.1 valid, seo
webdesign by Rich