Příprava na STK

Mechanika

Straší Vás blížící se STK? Máte špatný pocit ze stavu vašeho vozidla? Nechce se Vám riskovat nebo hledat řešení různých problémů s STK spojenými? číst ...


Diagnostika vozidel

Elektronika

Mezi další diagnostická zařízení, která nám zefektivňují činnost, patří například diagnostika VW Group, VAG-COM, PSA pro Citroen, Peugeot, Renault a další pro BMW, Mercedes atd. číst ...Mechanika

Martin Horný
telefon: 777 044 474
mail: mechanika@autoservis-most.cz


Elektronika

Jan Prošek
telefon: 732 636 606
mail: elektronika@autoservis-most.cz


Autoservis Most

Vítejte na stránkách Autoservisu Most, pokud hledáte kvalitní služby, tak jste na správné adrese. Vizí je pro nás poskytování profesionálních služeb a flexibilní přístup k požadavkům zákazníka. Na našich internetových stránkách můžete ve stručnosti shlédnout, jakým činnostem se věnujeme. Nejsme specializování na žádnou konkrétní značku vozidel, ale zvládáme opravy většiny automobilů dostupných na našem trhu a to i v oblasti elektronických systémů.

Pokud jde o klasické servisní práce, tak zde provádíme mnoho činnosti jako opravy motorů, tlumičů, atd. a také výměnu provozních kapalin včetně náplní klimatizací a jejich oprav.

Specializujeme se hlavně na elektronický systém osobních vozidel, čímž se dlišujeme od nabídek konkurence. Naše pole působnosti je v této oblasti značně obsáhlé, a čeho se konkrétně dotýká, můžete nalézt v sekci elektronika.

Naše možnosti

Na hlavní dílně jsou k dispozici čtyři heverová stání, což umožňuje rychlejší přístup k více vozidlům současně. Krom klasických služeb, jejichž výčet můžete nalézt v sekci mechanika, zprostředkovaně provádíme i další. V našem areálu se nenachází autoklempírna ani lakovna, ale máme smluvní partnery, kteří pro nás tyto činnosti vykonávají. Po dohodě je možná i geometrii vozidel.

Naše dílna Střežené parkoviště pro vozidla v servisu Elektrodílna

Při opravách elektroniky je naší značkou uplatnění operativních a kvalitních dovedností. Konkurenční boj nás tak sám dostává až na přední místa v rámci dosažených cílů. Krom diagnostiky všech značek vozidel provádíme například také opravy přístrojových desek, imobilizérů a chiptuning. V této oblasti se nepouštíme do žádných experimentů, ale vycházíme z mnohaletých zkušeností a pracujeme s profesionální technikou.

© 2009 Autoservis Most
xhtml valid, css 2.1 valid, seo
webdesign by Rich